Zloraba pirotehničnih sredstev

Zloraba pirotehničnih sredstev postaja v predprazničnem času vse večji problem. Prepričani smo, da večina dijakov ne odobrava ravnanja peščice posameznikov, ki na šoli in v njeni okolici ogrožajo varnost dijakov in zaposlenih.

S policijsko postajo v Novi Gorici in profesorjem Zdravstvene šole bomo izpeljali kratko predavanje o posledicah nepremišljene uporabe pirotehnike. Predstavili vam bodo tudi kaznovanje kršiteljev Zakona o eksplozivih in pirotehničnih sredstvih.

Dijaki prvih letnikov se boste predavanja udeležili v ponedeljek 16. decembra skladno s priloženim razporedom. Dijake  bodo  spremljali  učitelji, ki bi po urniku imeli pouk v posameznih razredih.  Predavanje bo potekalo v učilnici D24.

Ponedeljek,  16. december 2019
Razred Ura Spremljevalci