Vpis v prvi letnik v šolskem letu 2020/2021

Bodoči dijaki/nje Tehniške gimnazije

Vabimo vas k vpisu v izobraževalni program : Tehniška gimnazija

Rokovnik vpisa v prvi letnik srednje šole je spremenjen. Več o tem lahko preberete na spletni strani MIZŠ.

Tu je nekaj pomembnih datumov in navodila glede vpisa.

Vpis v prvi letnik v šolskem letu 2020/2021:

Prijavo za vpis v začetni letnik srednje šole lahko oddate do 11. maja (obrazec DZS 1,20 dobite v knjigarni ali na spletu v pdf obliki),

Izpolnjeno in podpisano prijavnico (bodoči dijak in starši) lahko pošljete na šolo s  priporočeno pošto ali skenirano na e-naslov svetovalne službe: mojca.stubelj@scng.si. Na prijavnici ni potreben podpis in žig osnovne šole.

Tistim, ki ste prijavnico že poslali sporočamo, da vam je ni potrebno ponovno pošiljati.

Podatki o številu prijav po šolah in programih bodo objavljeni 20. maja na spletni strani  MIZŠ.

Do 16. junija do 14. ure prijavo lahko prenesete na drugo šolo.

Informacija o omejitvah in spremembah obsega vpisa bo objavljena do 18. junija na strani MIZŠ.

Vpis v srednjo šolo bo potekal od 30. junija do 6. julija. Natančne informacije vam bomo poslali po pošti.

Za več informacij nam lahko pišete na naslov mojca.stubelj@scng.si

Vabljeni k vpisu.

28. 4. 2020