Sprejem najboljših maturantov na Mestni občini Nova Gorica

V torek, 27. 9. 2022, je župan Mestne občine Nova Gorica dr. Klemen Miklavič sprejel maturante, ki so na maturitetnih izpitih dosegli izjemen uspeh. Na Gimnaziji in zdravstveni šoli smo ponosni na dva: diamantno maturantko na poklicni maturi, Hano Kranjc, ki je na maturi dosegla vse točke, in Tilna Tomšiča, ki je bil zlat maturant na splošni maturi.

Srečanje je potekalo v prijetnem in sproščenem vzdušju. Župan je maturantom čestital za izjemen uspeh in jim zaželel obilo študijskih uspehov. Zaželel pa jim je tudi, da bi v študentskih letih nabrali veliko dragocenih življenjskih izkušenj. Povabil jih je, naj se po študiju vrnejo v okolje, v katerem so odraščali in se šolali, saj bodo s svojim znanjem prispevali k razvoju domačih regij.

Iskrene čestitke, uspešno študijsko pot in vse dobro v življenju!

Tanja Čefarin, ravnateljica

29. 9. 2022