Pouk na daljavo se nadaljuje

Drage dijakinje in dijaki,

obveščamo vas, da se bo pouk na daljavo nadaljeval do preklica odloka o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, ki je bil sprejet 15. marca 2020.

Za vami je drugi teden učenja v povsem novih okoliščinah. Šolanje na daljavo je lahko zanimiva in dobrodošla popestritev, ki prinaša več svobode pri razporejanju obveznosti, lahko pa sproža tudi negotovost in stisko.

Tako dijaki kot učitelji potrebujemo čas, da si na novo organiziramo življenje in delo.
Lažje nam bo, če bomo naloge opravljali čim bolj sproti in dileme razreševali skupaj.
Medsebojna podpora in razumevanje sta sedaj še posebej pomembna.
Zato ne odlašajte. Če  potrebujete  odgovor na vprašanje ali se želite o čem pogovoriti smo vam na voljo vsak dan preko elektronske pošte in eAsistenta.

Maksimalno izkoristimo te razmere za izpolnjevanje skupnega cilja, to je uspešen zaključek šolskega leta.

Če se stvari lotevamo z optimizmom in dobro voljo je vse lažje.

Bodite dobro.

28. 3. 2020