Podelitev spričeval splošne mature

V četrtek, 11. junija 2019, je bila v MIC-u podelitev spričeval splošne mature. Po uvodnih himnah je dijake, profesorje in starše pozdravila ravnateljica Gimnazije in zdravstvene šole Vesna Žele. Dijakom je čestitala, saj so splošno maturo vsi opravili, obenem pa jim je želela veliko uspehov pri nadaljnjem izobraževanju in v življenju nasploh. Nato je najboljšim dijakom izročila knjigo s posvetilom. Potem pa so vsi dijaki prejeli spričevala. Ob koncu pa so dobili spričevala za peti predmet tudi dijaki strokovnih šol, ki so že zaključili poklicno maturo, dodatno pa so opravljali še predmet na splošni maturi.
Prireditev je vodila dijakinja SPLŠ Larisa Badalič, z igranjem na harmoniko pa jo je popestril dijak SETŠ Miha Spačal.

25. 7. 2019