INFORMATIVNI DAN 2021

Tehniška gimnazija Nova Gorica

Program:

• zbiranje in začetni pozdrav
  • pogled z vrha Nove Gorice
  • predstavitev predmetov
  • pogovor

Je cilj informativnega dne samo posredovanje informacij ali je lahko tudi kaj več? Za letošnjo izvedbo na Tehniški gimnaziji smo preprosto želeli ponuditi več. Spoznajte čisto drugačen pogled na kulturo, sodelovanje, vključevanje, ustvarjanje, učenje, poučevanje …

Na informativnem dnevu se smo se najprej srečali v videokonferenčni sobi, nato pa smo se skupaj odpravili “na vrh Nove Gorice”, kjer smo naš program spoznali v čisto drugi luči.

Predstavitve nekaterih naših predmetov:

Po informativnem dnevu svetujemo vključitev v t.i. Posebno točko.

Spodaj objavljamo posnetek igre naših dijakov v tem prostoru. Vabljeni, da ga obiščete tudi vi.

"Z vrha Nove Gorice"

Učenci, ki se sedaj vključujete v srednjo šolo, boste zaključevali šolanje ravno na vrhuncu dogajanja v okviru projekta Evropska prestolnica kulture 2025. To dejstvo smo postavili kot splošno usmeritev naše šole.

Bi radi podoživeli dan odprtih vrat, ki ste se ga imeli priložnost udeležiti 17. decembra?

Naše učilnice so še vedno odprte, vsi predmeti so še vedno predstavljeni. Vsa vprašanja še vedno ponujajo tudi odgovore. Znova si ga lahko ogledate na tej povezavi.

KORISTNE INFORMACIJE

ZA DIJAKE IN STARŠE